Targi w Hamburgu i Hanowerze

We wrześniu Frauenthal Automotive Toruń brał udział w międzynarodowych targach energii wiatrowej, które odbyły się w Hamurgu 23 i 24 września, na których wiele firm działających w branżyenergii odnawialnych prezentowało swoje produkty.

Pomimo, ze nasza firma jako europejski lider wprodukcji strzemion do resorów jest silnie zakorzeniona w branży automotive, chcemy zdobyć także nowe rynki wraz z nowymi produktami: szpilkami do wiatraków i połączeniami śrubowymi.

W targach uczestniczyło wiele znanych w branży na świecie firm takich jak: Enercon, Nordex, Senvion, Vestas. Zadaniem naszych przedstawicieli było nawiązanie nowych kontaktów i pozyskaniejak najwięcej informacji o nowym rynku.

W dniach 25.09-2.10.14 uczestniczyliśmy także w międzynarodowych targach branży automotive IAA, które odbyły się w Hanowerze. . Targi odbywały się na olbrzymim terenie kilku hal oraz część stanowisk umieszczona była na otwartej przestrzeni.

Wsród uczestników targów byli światowi liderzytej branży np. Mercedes, Volvo, Scania, Man, Renault. Grupa Frauenthal także prezentowała produkty swoich zakładów: strzemiona, śruby, szpilki i zbiorniki ciśnieniowe. Naszym celem było nawiązanie kontaktów z nowymi klientami, obserwacja najnowszych trendów w branży a w szczególności nowych rozwiązań dla osi samochodów ciężarowych oraz rozwiązań konkurencji.