Jak spędzamy czas wolny? - podsumowanie aktywności poza pracą

Wędkarstwo, spływ kajakowy, rowery - tak spędzamy czas!


Pod koniec września odbyły się IX Mistrzostwa Wędkarskie o Puchar Prezesa! Miłośnicy wędkarstwa rywalizowali na jeziorze Gopło w Kruszwicy. Ich zadaniem było złowienie jak najwięcej kilogramów ryb. Ta coroczna impreza cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem, także wśród dzieci naszych pracowników. Jest to dla wszystkich okazja do zdrowej rywalizacji i spędzenia czasu w miłych okolicznościach przyrody.


Na zakończenie wakacji zorganizowaliśmy wycieczkę rowerową na Barbarkę i ognisko. Całe rodziny (najmłodszy uczestnik miał 2 lata) przejechały łącznie 12 km i samodzielnie piekły kiełbaski na ognisku. Każdy uczestnik rozegrał turniej w badmintona i dostał gadżet firmowy na pamiątkę. Pogoda dopisała, dzięki czemu był to bardzo udany i wesoły wyjazd. Wszyscy pytali, kiedy kolejna edycja - od wiosny ruszymy z nowymi pomysłami.


W czasie wakacji nasi pracownicy wraz z rodzinami wzięli udział w IV edycji spływu kajakowego, tym razem płynęli urokliwym odcinkiem rzeki Drwęca. W ciągu 2 dni pokonali kilkanaście kilometrów tej urokliwej rzeki, nocowali w namiotach, spędzili wieczór przy ognisku - jednym słowem, rozrywek nie brakowało.