IAA Commercial Vehicles w Hanowerze

Już niedługo odbędzie się 66. edycja Międzynarodowych Targów IAA – prestiżowego wydarzenia na rynku samochodów i pojazdów użytkowych.

Frauenthal Automotive razem z Gnotec zaprezentuje bogatą ofertę swoich produktów. Czekamy na Państwa na stoisku nr C20, w hali nr 26.

Frauenthal Automotive jest liderem europejskiego rynku podzespołów do podwozia samochodów ciężarowych. Będąc preferowanym dostawcą i partnerem rozwojowym czołowych producentów ciągników, naczep i osi, dysponujemy 9 zakładami produkcyjnymi w 7 krajach Europy i w Chinach.

Gnotec to wiodący, skandynawski producent formowanych i spawanych części metalowych dla branży motoryzacyjnej i ogólnie rozumianego przemysłu.

Historia IAA ma już ponad 100 lat. W 1897 roku w Hotelu Bristol w Berlinie zaprezentowano  szerszej publiczności 8 pojazdów silnikowych. Od tego czasu co roku liczba prezentowanych pojazdów, jak i odwiedzających systematycznie się zwiększała. W pewnym momencie frekwencja była już tak duża, iż zdecydowano, że targi te muszą zostać rozdzielone na dwie kategorie tematyczne i odbywają się na przemian we Frankfurcie (dotyczą w głównej mierze samochodów osobowych) i Hannoverze (pozostałe pojazdy, głównie z kategorii ciężkich).

Tegoroczna edycja dotyczy w szczególności samochodów ciężarowych, autobusów, pojazdów specjalnych, przyczep, kontenerów, a także logistyki transportu. Ponad 2000 wystawców zaprezentuje swój wielki potencjał dla zwiększenia efektywności transportu, lepszej ochrony środowiska i większego bezpieczeństwa w tej branży. Targi zostaną uzupełnione ciekawymi wykładami z tematyki szeroko rozumianego transportu i pojazdów użytkowych.

Informator dla zwiedzających: http://www.iaa.de/fileadmin/user_upload/2016/english/downloads/visitors/IAA_CV_2016_Visitorinfo.pdf